V celkovém pořadí 9 .ročníku Podlipanské ligy se naše družstva umístila na krásném 2. a 3. místě a to s neuvěřitelným rozdílem pouhých 2setin sekundy.
2. místo Mančice "A" 1:57,59
3. místo Mančice "B" 1:58,01

Mančice – Místní sbor dobrovolných hasičů se rozhodl zpestřit si štědrovečerní zvyklosti. Namísto tradiční půlnoční mše pozval všechny své blízké, kamarády, ale i obyvatele Mančic ke kapličce svatého Václava, kde společně zazpívali několik koled a popřáli si krásné svátky u šálku svařeného vína.

Mančice - Sbor místních dobrovolných hasičů se rozhodl, že je zapotřebí obnovit dosavadní techniku. Uspořádal proto mezi svými členy sbírku, která proběhla začátkem letošního roku a byla věnována na koupi starší cisternové automobilové stříkačky.

Mančice - Nevýznamnější událostí sboru jsou oslavy jejich 120. výročí od založení, které se konaly minulý rok.

Mančice /LIDÉ SV. FLORIÁNA/ - Další ze sborů dobrovolných hasičů, který působí na Kolínsku, se může pyšnit svou již 121 letou existencí, skvělým umístěním v Podlipanské lize, bezva partou lidí, ale i svou perfektní technikou, kterou si pořizuje z vlastních sbírek a její renovaci provádí také sám.