11.-12.9 2009 Školení velitelů CO Kamenice

Dne 11.-12. září 2009 proběhl ve školícím středisku KCHL( krajské chemické laboratoře) v Kamenici u Prahy specializační kurz na téma "Ochrana obyvatelstva a civilní obrana" pro velitele a zástupce velitele vybraných jednotek sborů dobrovolných hasičů kategorie JPO V.
Za naší jednotku se zúčastnil jako velitel Martin Šedivý a jako zástupce velitele Radek Sršeň.
Prošli 16 hodinovým školením, ze kterého si přinesly mnoho zajímavých poznatků a zážitků, které se jistě využijí v dalším pokračováním v práci v oblasti civilní obrany a ochrany obyvatelstva. Školení se zúčastnili také tyto jednotky obcí Cerhenice, Klučov, Tuchoraz, Kostelec u Křížků, Křížkový Újezdec, Kaliště – Lensedly, Velké Popovice – Lojovice.

Fotky:

Klikni zde