15.8.2009 1. ročník Mančického hasičského klání

15.8. uspořádal náš sbor na louce za vsí 1. ročník Mančického hasičského klání. Tato louka nám byla majitelem na dalších 5 let zapůjčena k využívání na pořádání soutěží na trénování a k mnoha dalším aktivitám. Teď blíže ke klání. Klání bylo rozděleno na tři disciplýny. První královská disciplína byl požární útok, který byl hodnocen samostatně a byli za něj předány poháry a pamětní talířky za účast. Další disciplína byl hod startérem z CAS 25 š 706 RTHP a koulení rezervy z téhož vozu. Tyto disciplíny byly hodnoceny dohromady a za první místo byl předán pamětní talířek a láhev "poslední záchrany", která byla předána všem družstvům. Po celý den bylo pro soutěžící i diváky připraveno mnoho dobrot z domácí zabijačky a nechybělo ani pití k uhašení žízně, která evidentně po těchto náročných soutěžích byla. Večer bylo připraveno posezení při táboráku s možností opečení buřtů. A v průběhu večera byl postaven provizorní parket. Celý den a večer hrál DJ Pája zvaný "Kočka".

Fotky:
Klikni zde